hakkımda

Merhaba ismim Hatice Ceren&Koray adların da 2 çocuk annesiyim istanbul da yaşamaktayım butik pasta ve kurabiye işin'e 2012 yılında hobi olarak başladım 
ve daha sonra bu işi geliştirmeye  karar verdim,
Bu işle ilgili ilk önce çeşitli kitaplar okuyarak ve bazı pastaneler de işi öğrenmek adına çalıştım,daha sonra ispanya,ve italya'da çeşitli eğitimlere katıldım.
ilk önce eşimin desteğiyle ve arkadaşlarımın iltifatlarıyla:) kendimi bu işin tam ortasında buldum ''hani derler ya'' herkes sevdiği işi yapmalı galiba bu söz tam benim için söylenmiş:) 

Yaptığım ürünleri en iyi malzemelerden size sunmaktayım lütfen hangi marka hangi ürünü kullandığımı sormaktan çekinmeyin (ben öyle yapıyorum) kalitesiz bir ürün mutlaka bir şekilde kendini bu işte kendini gösterecektir.

Mutlu müşteri beraberin de tavsiye getirmektedir bu bilinçle ürünlerimi tasarımlarımı en iyi şekilde sizlere sunmaya çalışıyorum, ve lütfen iyi yorumlarınızı motive için, kötü yorumlarınızı kendimi geliştirmek için bana iletin!

Bana sosyal medya/mail yoluyla ve cep telefonumdan ulaşabilir-siniz her türlü sorularınızı önerilerinizi iletebilirsiniz.
                                                                                        Hatice Fidan